Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Vize Başvuru Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Vize Bilgileri

Slovenya Vize Başvuru Formu

Vize başvuru işleminizi  yapmanız için ilk adımınız Slovenya vize başvuru formu doldurulması olacak.

Hizmet almanız durumunda, sizin için bu alanda uzman olan personel tarafından Slovenya vize başvuru formu doldurulması sağlanacaktır. Dilerseniz sizin tarafınızdan da doldurulması sağlanabilir.

Genel olarak kişisel bilgiler istenmekle birlikte, sizin neden Slovenya’ya gitmek istediğiniz, orada nerede kalacak olduğunuz, geçiminizi geziniz sırasında nasıl sağlayacak olduğunuz, öğrenci olarak gidecek olmanız durumunda ise diğer detaylar sizlerden istenecektir. Formu doldurmanız durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. İncelemenin sonunda ise direkt olarak olumlu bulunması durumunda görüşme olacaktır. Son olarak vizenin çıkıp çıkmayacağı konusunda bilgi verilmesi sağlanacaktır. Başvuru formunun doldurulması ve diğer aşamalar için anında bilgi alabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Başvuru işleminizin yapılması için Slovenya vize başvurusu için gerekli evraklar adı altında toplamanız gereken evraklar olacak. Evraklar için aynı zamanda yapışması gereken, direkt olarak sizin öğrenci vizesi – turist vizesi gibi vize türüne göre sağlamanız gereken belgelerdir. Tüm bunların sağlanması durumunda, sorunsuz bir şekilde vize başvurunuzun tamamlanması sağlanacaktır.

Hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde evrakların temin edilmesi durumunda, güvenli bir şeklide başvurunuzu yapacaksınız. En iyi şekilde başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonra başvuru sonucu tarafınıza iletilecektir. Tamamlamanız gereken belgeler aşağıda verilmiştir.

Pasaport: Olması gereken belgeler arasında pasaport var. Süresi 10 yılı aşmamış olan pasaport olması önemlidir. Bunun dışında pasaportunuzun içinde en az 2 adet boş sayfa yer almalıdır.

Fotoğraf: Son 4 ay içinde çekilmiş olan bir fotoğraf olması gerekiyor. Adet olarak ise konsolosluk tarafından 4 adet fotoğraf istenebilir.

Kimlik: Yapacak olduğunuz başvurunuz için kimlik gereklidir. Kimlik getirmeniz, şahsen başvuru yapmanız sonrasında ki süreçleri etkileyecektir. Bunu göz önünde bulundurarak ona göre başvurunuzu yapmanız önemlidir. Değerlendirip, başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Başvuru Formu: Önemli olan Slovenya vizesi için kişinin talebini sunacak olduğu bir formu doldurmasıdır. Online olarak başvuru formu sizlere ulaştırılır. Eksiksiz ve doğru doldurmanızın son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunu göz önünde bulundurup, siz de doğru bilgileri vererek formu doldurunuz. Aynı zamanda bilgilerinizin güncel olmasına da özen göstermeniz yeterlidir.

Belgelerin eksiksiz şekilde tamamlanması durumunda, sorunsuz bir şekilde başvurunun gerçekleşmesi sağlanacaktır. Gerek başvuru formu gerekse diğer işlemlerin tamamlanması konusunda gereken yapılacaktır. Hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde başvurunun tamamlanması sağlanıyor olacak. Değerlendirip, anında bu alanda uzman olan kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Slovenya Vize Ücreti 2020

Merak edilen bir diğer husus ise Slovenya vize ücreti olacak. Taleplerinizin sunulmasından önce, sizden istenecek olan harç hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu durumda yapılacak olan başvuru işlemine göre, aynı zamanda başvuru yapacak olan kişinin yaş durumu, öğrencilik durumuna göre başvurunun gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Göz önünde bulundurmanız durumunda, anında başvurunun tamamlanması için istenen ücret konusunda da bilgi sahibi olacaksınız. Değerlendirin ve anında uygun olan ödemeler ile siz de başvurunuzu yapın. Güvenlikten ödün verilmeyecek şekilde başvuruların gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Slovenya vizesi ücretleri;

  • Slovenya vize başvurusu için turistik vizede 80 Euro talep edilir.
  • Slovenya konsolosluk harcı olarak aile ya da arkadaş ziyareti için de aynı şekilde vize ücreti 80 Euro olarak belirlenmiştir.
  • Slovenya tır şoförü olarak yapılacak olan vize başvurusu için 80 Euro alınır.
  • Bilimsel araştırma gibi durumlar için de aynı şekilde kişilerin vize başvurularında 80 Euro alımı yapılır.
  • Eğitim amacı ile ziyaret edecek olanlar, öğrenciler, yüksek lisans öğrencileri gibi 25 yaşa kadar olmak üzere ÜCRETSİZ bir şeklide vize işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanabilir.

vize başvurusu için direkt olarak sunulacak olan seçenekler arasında fotoğraf çekimi gibi işlemler de var. Vize başvuru fiyatları Slovenya kapsamında almak istediğiniz hizmete göre belirlenen standart ücretler olduğunu göreceksiniz. Bunu değerlendirip, mümkün olan en uygun ödeme ile hizmet alabilirsiniz.

Slovenya Vize Randevu

Vize işlemlerinin yapılması için formun doldurulmasından sonra, gerekli onay geldiğinde randevu alınması gerekiyor. Slovenya vize randevu işlemleri için direkt olarak sistem üzerinden giriş yaparak kurumsal bir şekilde randevu almanız mümkün. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde randevu almanız mümkün. Bunun için konsolosluk resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesini sağlamak açısından, sorunsuz olarak vize işlemlerinde gereken yapılacaktır. Uygun olan zaman dilimi içinde randevunuzun gerçekleşmesi sağlanabilir.

Belirlenen randevu için sizin ikamet ettiğiniz yer üzerinden; İzmir, İstanbul ya da Ankara üzerinden randevu alınması gerekliliği oluşturulur. Bu durumda sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlayacak olan seçenekler sayesinde, siz de randevu alarak görüşme sağlayacaksınız. Görüşmenin olmasından sonra net şeklide vizenin çıkıp çıkmayacağı konusunda da bilgilendirme yapılacaktır. Değerlendirmeniz halinde, sorunsuz bir şekilde bu alanda hizmet almanız sağlanır. Güvenlikten ödün verilmeyecek şekilde sunulacak olan bilgilerin sonunda vize sonucunuz da tarafınıza iletilmesi sağlanacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi sağlanacak. Bilgi alabilirsiniz

Not: Slovenya vize randevusunu aldıktan sonra, resmi olarak mevcut olan randevu saatinizin 15 dakika öncesinde direkt olarak istenen yerde olmanız gerekiyor. Konsoloslukta erken olmanız önemlidir. Bunun dışında direkt olarak randevu işlemlerinin yapılması ve diğer sürecin yönetilmesi için dilerseniz bu alanda hizmet de alabilirsiniz. Profesyonel destek ile daha kısa süre içinde sorun çözülüyor olacak.

Slovenya Vize İşlemleri

Slovenya vize işlemlerinin en hızlı şeklide gerçekleşmesi için önerilen bu alanda uzman olan ekip tarafından hizmet almak. Hem başvuru belgelerinin kontrol edilmesi hem de direkt olarak başvurunuzun sorunsuz bir şeklide tamamlanmasını sağlamak açısından önemlidir. Bunu değerlendirmeniz durumunda siz de işlemlerin profesyonel olması açısından hizmet almanın avantajlı olacağını göreceksiniz.

Hızlı ve sorunsuz bir hizmet için size sunulan seçenekleri değerlendirin. İşleme alınması istediğiniz başvurunuz için de gerekenin en hızlı şeklide yapılmasını sağlayabilirsiniz. Değerlendirin ve bu alanda bilgi alın.

Vize başvurusu için gerekli belgelerin temin edilmesi;

Başvuru işlemlerinde önemli olan Slovenya vize başvurusu için gerekli evraklar olacak. Tamamen ilk aşamada kişilerin başvuruyu sorunsuz bir şeklide tamamlaması açısından anında belgeleri temin etmesi önemlidir. İstenen belgeler konusunda tarafınıza bilgi verilecektir. Kişilerin mesleki durumu, yaşı gibi hususlar hangi belgeleri temin edeceği konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar. Bunları detaylı öğrenmek açısından anında bilgi alacağınız seçenekler üzerinden de hizmet alabilirsiniz. Verilen bilgileri değerlendirip, güvenli bir şekilde bu alanda sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Vize başvuru formunun doldurulması;

Başvuru işlemleri için önemli olan bir diğer husus ise direkt olarak formun doldurulması. Genel olarak, tüm vize başvuruları için önemli olan aynı zamanda istenen başvuru formunun doldurulması olacak. Başvuru formunun doldurulması için direkt olarak istenen bilgileri edindikten sonra forma giriş yapın. Online olarak erişim sağlamak mümkündür.

Ardından genel olarak kişisel bilgilerin verildiği bir formun doldurulması isteniyor. Formda aynı zamanda sizin neden Slovenya’ya gitmek istediğiniz gibi bilgiler de isteniyor. Tüm bunların detaylı bir şeklide cevaplanmasından sonra, sorunsuz bit şekilde vize formu tamamlanmış olacaktır. Başvurunuzu bu şeklide yapabilirsiniz.

Randevu alınması ve görüşme;

Vizenin tam olarak onay alması için olması gereken, konsolosluk tarafından onay verilmesi ile olacak. Vizeyi, tam olarak ülkeye giriş çıkış için bir izin belgesi olarak düşünebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak vizenin alınması için sorunsuz bir şeklide hizmetten faydalanmak adına gereken yapılabilir. Randevu alınması ve görüşme de aynı şeklide vizenin verilmesi için olması gereken aşamalar arasında yer alır.

Bakıldığında sizin de randevu almanız gerekiyor. Slovenya vizesi almak için kişilerin randevu alması gerekecek. Bunun için resmi internet sitesi üzerinden işlemlerin gerçekleşmesi yeterlidir. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de anında başvurunuzu gerçekleştirip, randevu alın.

Slovenya Vize Çeşitleri

Vize işlemlerinin gerçekleşmesi öncesinde Slovenya vize çeşitleri kapsamında sizin hangi vize türüne başvurunuzu gerçekleştirecek olduğunuz yönünde bilgi alınır. Elbette başvurunuzu hangi vize türü üzerinden yaparsanız, ona uygun şekilde belgelerinizi de temin etmek gerekmektedir. Genel olarak turistik olarak talep edecek olduğunuz vize için en hızlı şeklide onay gelmesi sağlanır. Bu durum tamamen kişinin gezmek istemesi ve bunu da maddi olarak karşılayacak gücü olması durumunda, vizenin yüksek ihtimal olarak olumlu sonuçlanması söz konusu olacaktır.

Kısa süreli vize;

Zaman zaman vizenin süre durumuna göre de başvuru işlemlerinin ona göre yapılması gerekiyor. Bakıldığında kısa süreli olarak başvurunun gerçekleşmesinin de söz konusu olduğunu göreceksiniz. Hem hızlı bir şekilde vize çıkması süreye hem de direkt olarak zamana bağlı olacaktır. Sorunsuz bir şekilde vize başvurunuzun gerçekleşmesi ve sonrasında anında işlemlerin tamamlanması da mümkün. Kısa süreli vize almak istiyorum diyen kişiler için başvurunun ona göre belirlenmesi, formun da ona göre doldurulması, gerekçenin de ona göre belirlenmesi gibi seçenekler üzerinden işlemler yapılabilir. Değerlendirip, bu alanda sorunsuz bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ticari vizesi;

180 günde yapılacak olan 90 günlük seyahatler için gerekli koşulların sağlanması durumu, direkt olarak vize işlemlerinin gerçekleşmesinde kriter olarak verilir. Başka bir amaçlı kullanımı mümkün olmayacaktır. Bunun için direkt olarak Slovenya Ticari vize alınması sağlanabilir. Herhangi bir temsilciliği bulunmadığından, Ankara – İzmir – İstanbul üzerinden konsolosluk kapsamında direkt başvurunuzun gerçekleşmesi gerekiyor.

Ticari vize için istenenlerin sağlanması durumunda, vize onaylanacaktır. Gidiş – dönüş uçak biletinin de onaylanması için gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Bakıldığında bu alanda belge taleplerinin en iyi şeklide alındığını bilmelisiniz. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde ticari vizenizin çıkarılması sağlanacaktır. Slovenya ticari vize kapsamında, gerekli kritik başvuru durumlarının da olduğunu bilmelisiniz. Bu alanda uzman desteği almanız durumunda, sorunsuz bir şeklide pozitif yanıt alacağınız şeklide başvurunuzun tamamlanması sağlanabilir. Değerlendirip, anında bilgi alabilirsiniz.

Slovenya Vize Danışmanlık Hizmeti

Profesyonel bir hizmet alarak, çok daha kısa süre içinde vize başvurunuz reddedilmeden onay alabilirsiniz. Bu durumda daha önce alanında deneyimli olan ekip ile çalışacaksınız. Başvuru süreciniz boyunca her şey onlar tarafından kontrol altında olacağından herhangi bir şekilde sorun yaşamadan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanacak olduğunu da göreceksiniz.

Hem hızlı bir şeklide başvurunun olması açısından hem de onay alma ihtimalinizin çok yüksek olması açısından gerekeni yapabilirsiniz. Değerlendirin ve anında hızlı bir şeklide bu alanda başvurunuzu tamamlayın. Danışmanlık hizmeti kapsamında, güvenlikten ödün verilmeyecek şekilde vize başvurunuzu kurumsal bir şekilde yapabilirsiniz. Slovenya vize danışmanlık kapsamında, bu alanda en iyi hizmete erişim sağlayacağınız şekilde taleplerinizi sunabilirsiniz. Anında bilgi verilecektir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu