Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

 • Ankara
 • Antalya
 • İzmir
 • İstanbul
 • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Vizesi Gerekli Evraklar

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Vize Bilgileri

Slovenya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vize almak için evraklarınız hazır mı? Slovenya vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgi veriliyor.

Başvurunuzu yapmanız için Slovenya vizesi için gerekli evraklar hangisi sorusunu sorabilirsiniz. Hem hızlı bir şeklide başvurunun gerçekleşmesi hem de direkt olarak olumlu yanıt almak önemli. Bunun için özellikle danışmanlık şirketleri ile iş birliği içinde hareket etmeniz öneriliyor. Hem hızlı bir şeklide başvurunuzun yapılması hem de sorunsuz şeklide başvuru işlemlerinin sonrasında avantaj elde etmeniz hedeflenir. Zaman kaybetmeden ve sizin için uygun olan şeklide başvurunuzu yapmak adına hizmet alabilirsiniz. Anında bilgilendirme yapılıyor olacak.

Slovenya Vizesi Almanın Kolay Yolu

Kolay şekilde vize almanın yolu nedir? Sık sık sorulan Slovenya vizeli mi sorusunun yanıtına EVET diyoruz. Bunun ardından ise sizin Balkan ülkesi olan Slovenya’ya gitmeniz için yapmanız gerekenler konusunda bilgi veriyoruz. En kolay şekilde vize almanızı destekleyecek olan seçenekler var.

Bunlara uygun şekilde hareket etmeniz durumunda herhangi bir şekilde sorun yaşamadan vize işlemlerinin de başlaması ile sorunsuz bir şeklide hizmet alma imkanı bulacaksınız. Değerlendirmeniz durumunda, güvenli bir şeklide vize almanız sağlanmış olacak. Vize almanın en kolay yolu hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde vize işlemlerinin gerçekleşmesi. Sorunsuz olarak vize almanızı destekleyecek danışmanlık şirketleri bu alanda size zaman kazandırır.

Danışmanlık Şirketleri Aracılığıyla Başvuru;

Danışmanlık şirketleri aracılığı ile başvuru yapmanız durumunda, süreç konusunda uzman olan kişiler işin takibini yapar. Bu durumda sizin herhangi bir şekilde eksik belge göndermeniz durumunda da mağdur olmadan bu işin çözümlenmesi sağlanmış olur. Hem bunu göz önünde bulundurun hem de direkt olarak başvuru işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayın. Sorun yaşamadan Slovenya vize başvurusu yapmış olacaksınız. Güvenli, hızlı, sorunsuz bir hizmet için danışmanlık şirketi size gereken hizmeti sunacaktır. Bilgi alabilirsiniz.

Vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti, sizi bir adım ileriye taşıyacaktır.

 • Belgelerin temin edilmesi
 •  
 • Başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması
 •  
 • Belgelerin ulaştırılması
 •  
 • Güvenliği sağlayacak belgeler
 •  
 • Dönüşü garanti eden belgeler
 •  
 • Ulaşım ve konaklama konusunda netleşen bilgiler
 •  

Vize başvurusu için olmazsa olmaz olan evrakların toplanması istenir. Bunun beraberinde, sizden online başvuru formu ile başvurunuzu yapıyor olduğunuz aşamada da direkt olarak belgeleriniz sorulur. Hızlı bir şekilde başvurunuzun gerçekleşmesi aşamasında, sorunsuz olarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz. İşlemlerin gerçekleşmesinde hem hızlı hem de kurumsal şeklide hareket ediliyor olması durumu önemlidir.

Bunun sağlanması açısından da direkt olarak siz de başvurunuzu kurumsal şeklide, danışmanlık şirketi kapsamında yapabilirsiniz. Değerlendirin ve sorunsuz bir şeklide hizmet alın. Güvenli, hızlı bir şekilde taleplerin de alınması ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Slovenya Vizesi 2019

Slovenya vizesi 2019 kapsamında alacak olduğunuz bilgiler önemlidir. Zaman zaman güncellemelerin de olması sonrasında, direkt olarak vize işlemlerinin hızlı bir şeklide gerçekleşmesi demek. Bunun için danışmanlık şirketlerinin en detaylı bilgilendirmeyi sizlere yaptığını göreceksiniz. Hem hızlı bir şeklide başvurunun gerçekleşmesi hem de bu alanda sorunsuz bir şeklide hizmet almanız avantajınıza olacak.

Değerlendirin ve siz de en hızlı şekilde işlemleri tamamlayın. Güvenlikten ödün verilmeden, bu alanda avantaj elde edeceğiniz şekilde bir hizmet almaya hazır olun. Belgelerin toplanması konusunda yardımcı olacak danışmanlık şirket personelleri, yaşanan gelişmeler ve güncellemeler konusunda da bilgi almanızı sağlayacaktır.

Güncellenen bilgileri takip ederek vize başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Slovenya Vizesi 2020 Gerekli Evraklar

Gerekli evrakların toplanması önemlidir. Başvurunun netleşmesi açısından gereken yapılacaktır. Bunun için ilk adımınız Slovenya vizesi için gerekli evraklar 2020 kapsamında hareket etmeniz. Tüm güncellemelerin de olduğu bir şekilde işlemlerin de tamamlanmasıyla sorunsuz bir şeklide başvurunuzu gerçekleştirmeniz sağlanır. H

em hızlı hem de sorunsuz bir şeklide başvurunun gerçekleşmesi, anında işlemlerin tamamlanması demektir. Gereken evraklar ise doğru bir şekilde temin edilmelidir. Eski pasaport ya da yanlış bilgi gibi bunların göz önünde bulundurulması önemlidir. Tam anlamıyla doğru bir şeklide belgelerin temin edilmesi gerekiyor.

 • Pasaport: Vize almanız için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bakıldığında direkt olarak pasaport işlemlerinin hızlı bir şeklide gerçekleşmesini sağlayarak, vize başvurunuzu sonrasında yapmanız gerekiyor. Daha önce kullandığınız pasaportunuz varsa, mutlaka onlar da başvuruda isteniyor. Temin ederek başvurunuzu ona göre yapmalısınız.
 •  
 • Kimlik: Mutlaka kimlik de isteniyor olduğundan, başvuru sırasında kimlik bilgilerinizi de temin edeceğiniz kimliğinizin yanınızda olması şart. Bunu göz önünde bulundurup kişisel belgeler arasında mutlaka kimlik ile hareket ederek hizmet almanız şart.
 •  
 • Başvuru formu: Son olarak başvuru formunun eksiksiz ve doğru doldurulması gerektiği konusunda bilgileri değerlendirin. Slovenya başvuru formu kapsamında size sorulan soruların detaylı bir şekilde yanıtlanması söz konusu. Bunu değerlendirin ve hızlı bir şeklide, bu alanda sorunsuz olarak başvuru işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayın. Hızlı şekilde verecek olduğunuz yanıtlar yerine, doğru ve eksiksiz olmasına özen gösterin. Ayrıca tüm soruların yanıtlarını güncel bilgiler ile doldurmanız da önemlidir. Değerlendirip, ona göre hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.
 • Fotoğraf: Mutlaka olması gerekenler arasında fotoğraf da var. Fotoğrafların son 4 ay içinde çekilmiş olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bunun dışında boyut konusunda da istenen vize başvurusu için fotoğraf boyutu standardı kapsamında olmasına da özen göstermelisiniz.
 •  

Dilerseniz verilen belgelerin tamamlanmasından sonra, hemen başvurunuzu yapın. Slovenya evize başvurusu kapsamında da istenecek belgeler olduğundan öncesinde belgelerin temin edilmesini sağlamanın önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Ardından başvurunuzu en kolay şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı bir şeklide tamamlanan bir başvuru sistemi olduğundan güvenli bir şeklide bu alanda işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sorun yaşamadan, en hızlı şeklide işlemleri tamamlayın. Anında bu alanda sunulan detayları da inceleyerek, sorunsuz vizenizi alın. Vize başvurusu konusunda gereken detaylar alınarak, değerlendirmenin de ona göre yapılarak işlemlerin gerçekleşmesi söz konusu olacaktır.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru işlemleri içinde Slovenya vize başvurusu için gerekli evraklar kapsamında detaylın bilgi sunulmuştur. Sizin bu belgeleri temin etmenizin hemen ardından başvurunuzun gerçekleşmesi için yapılması gereken bellidir. Bunun sağlanmasından sonra ise danışmanlık şirketleri tarafından gerekli kontrollerin sağlanması da söz konusu olacaktır. Hem avantaj sağlanacak hem de sorunsuz bir şeklide hizmetten faydalanmanız da mümkün olacak.

Dilerseniz danışmanlık şirketleri kapsamında bir başvurunun gerçekleşmesini sağlayarak, elbette her aşamanın onlar tarafından kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Değerlendirmeniz durumunda ise sizin için uygun olan zaman dilimi içinde olumlu ya da olumsuz şeklide vize başvuru sonucunuzun çıktığını göreceksiniz.

Başvuru formunun doldurulması;

Slovenya vizesi başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi için formun doldurulması gerekiyor. Online olarak formun doldurulmasının mümkün olduğunu göreceksiniz. Resmi bir şekilde başvuru işleminin gerçekleşmesini sağlamak açısından, aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden formun doldurulması gerekiyor.

Bunun sağlanması durumunda başvuru işleminin aslında en çok zaman alan aşamasını tamamlamış olacaksınız. Hem hızlı hem de sorunsuz bir başvuru için gereken işlemleri de tamamlayarak anında işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

 • Evrakları toplamak
 •  
 • Başvuru formunu doldurmak
 •  
 • Belgelerin teslim edilmesini sağlamak
 •  
 • Slovenya Konsolosluğu randevusu
 •  
 • Görüşme
 •  
 • Ve vizenin onaylanması.
 •  

Verilen aşamaların tamamlanmasından sonra Slovenya’ya gitmek sizin için çok kolay olacak. Bunu değerlendirin ve siz de sorunsuz bir şekilde Slovenya ulaşım konusunda gerekli bilgileri de alarak anında gidin.

Slovenya Vizesi Başvuru Formu

Vize işlemlerinin başlaması için başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Bu işlemin kurumsal bir dille olması dışında, cevapların anlaşılır ve doğru olması gerekiyor. Slovenya vizesi başvuru formu üzerinde yazacak olduğunuz bilgilerin kontrolünün sağlanacak olduğunu bilerek ona göre hareket etmeniz gerekiyor.

Değerlendirin ve siz de sorunsuz bir şekilde başvurunuzun bu alanda sorunsuz şekilde olmasını sağlayın. Hızlı bir şeklide başvurunuzu tamamlamak dışında, doğru ve güncel bilgiler ile işlemlerinizin gerçekleşmesini değerlendirin. Anında başvuru yapılacak ve sonuç konusunda da sizin haberdar edilmeniz sağlanacaktır.

Online başvuru formunu doldurabilirsiniz…

Başvuru işlemlerinin gerçekleşmesinde form dışında mutlaka olması gerekenler arasında, sizin formun doldurulması dışında Slovenya vizesi için gerekli evraklar 2020 konusunda net bilgi almanız gerekiyor. Bilgilerin dışında, aynı zamanda danışmanlık hizmeti alan kişiler bu alanda sürecin takibi konusunda da avantaj elde edecektir. Sizin için süreç de  takip edilecek ve en iyi şekilde başvurunuzun tamamlanması sağlanacaktır. Göz önünde bulundurun ve anında siz de memnun kalacağınız şeklide bir hizmet alın. Güvenli bir şeklide başvurularınızın gerçekleşmesi sağlanıyor olacaktır.

Slovenya Vize Ücretleri

Başvuru işlemlerinizin öncesinde Slovenya vize ücretleri konusunda da almak istediğiniz bilgiler olabilir. Bu durumda bilgileri değerlendirmeniz, anında vize ücretleri konusunda memnun kalacağınız fiyatlar ile başvurularınızın alınması sağlanacaktır. Değerlendirmeniz durumunda direkt olarak siz de uygun olan fiyatlardan da emin olarak doğru bir yatırım ile başvurunuzu yapabiirsiniz.

 • Slovenya konsolosluk harcı 12 yaş üstü için 80 EURO
 •  
 • Slovenya konsolosluk harcı 06 yaş altı için ücretsiz
 •  
 • Slovenya VİP hizmeti değişmekle birlikte 80 Euro
 •  

Gibi fiyatlar üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bakıldığında mesleki duruma göre de ticari vize seçeneklerinde değişimler olabiliyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda herhangi bir şekilde zaman kaybetmeden bu alanda sorunsuz bir şeklide hizmet alacaksınız. Hem sorunsuz hem de hızlı bir şekilde başvuru işlemlerinde belirlenen ücretler konusunda Slovenya vizesi danışmanlık şirketleri tarafından net bilgilendirme yapılacaktır.

Bu bilgilerin akabinde, sorunsuz bir hizmet almanız da sağlanıyor olacak. Hızlı bir şekilde başvurunuzun gerçekleşmesi sonrasında, dilediğiniz gibi ödeme konusunda da bilgi alarak başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemleri için profesyonel destek almanın ne kadar avantajlı olduğunu da görmüş olacaksınız.

Slovenya Vizesi Gerekli Evraklar Soruları

Slovenya Vize Başvuru Evrakları Nedir?

Slovenya vize başvuru evrakları; kimlik fotokopisi, pasaport, biometrik güncel fotoğraf, ıslak imzalı vize başvuru formu, uçak ve otel rezervasyon bilgileri ve finansal döküm fotokopisi gibi standart evraklardır. Slovenya vize başvuru evrakları, seyahat türüne göre değişiklik göstermektedir.

Slovenya Vizesi Nasıl Alınır, Hangi Evraklar Hazırlanmalıdır?

Slovenya vizesi nasıl alınır? Slovenya vizesi yalnızca Slovenya Konsolosluğuna başvurularak alınabilir. Başvuru için çipli pasaport (en az 2 boş sayfa), kimlik fotokopisi, biyometrik fotoğraf, konaklama ve ulaşım bilgileri, başvuru belgesi, sağlık sigortası ve banka ekstresi gibi evraklar gereklidir.

Slovenya Erasmus Vize başvurusu için gerekli olan belgeler şöyledir:

• Slovenya’da öğrenim görülecek üniversiteden verilecek dilekçe yazısının aslı ile beraber fotokopisi
• Davet mektubu (Orijinal)
• Burs belgesi aslı ve 2 adet fotokopisi (Varsa)
• Ülkemizde bulunan üniversiten öğrencinin hangi tür programla gönderildiğini gösterir belge
• İmzalı- kaşeli mektup ( Burslu veya burssuz)
• Seyahat sağlık sigortası
• Öğrenci belgesi

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu