Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

 • Ankara
 • Antalya
 • İzmir
 • İstanbul
 • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Konsolosluk İşlemleri

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Slovenya Konsolosluk İşlemleri

Konsolosluk işlemlerinin kolayca yapılmasını ister misiniz? Slovenya konsolosluk işlemleri kolayca yapılıyor.

Peki, nasıl? Sizin için sunulacak olan hizmette hem gerekli olan belgelerin tamamlanması hem de Slovenya konsolosluk işlemleri için takibin yapılması, sürecin yönetilmesi gerçekleşiyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan, sürecin de en iyi şekilde takip edilmesi ile hizmet alacaksınız. Avantajlı bir şekilde bu alanda sorunsuz hizmet sunulacak.

Slovenya Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Konsolosluk işlemleri arasında talep edilenler, pasaportun yenilenmesi olabilir. Slovenya pasaport yenileme işlemi kapsamında, sizden istenecek belgeler olacak. Önemli olan taleplerin sunulmasının ardından belge taleplerinin de yerine getirilip, alınması ile sorunsuz bir şekilde hizmetin sunulması. Bunu değerlendirip, siz de belgelerinizi temin ederek belirlenen zamanda pasaportunuzu alabilirsiniz. Güvenli bir şekilde yenileme işleminin gerçekleşmesi sağlanıyor olacaktır. Avantajlı bir şekilde pasaportunuzu değiştirebilirsiniz.

Pasaport yenileme için istenen belgeler;

 • Eski pasaportlar
 • Kimlik
 • Başvuru formu
 •  

Pasaport değiştirme işlemi için istenecek olan evrakları tamamlamanız yeterlidir. Daha öncesinde kullandığınız tüm pasaportların verilmesi önemlidir Duran pasaportlar için değişim – yenileme işleminde mutlaka olması gerekenler arasında yerini alıyor. Değerlendirip, siz de bu alanda hızlı bir şeklide yenilemenin olmasını sağlayabilirsiniz.

Slovenya Konsolosluğu Pasaport Randevu

Peki, pasaport yenileme işlemi nasıl yapılıyor? Bu işlem dışında konsolosluklar tarafından yapılan herhangi bir işlem var mı? Tüm bunları göz önünde bulundurup, direkt olarak yenileme işlemi konusunda gerekenin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Slovenya konsolosluğu pasaport randevusu dendiğinde, değişim – yenileme işlemi için alacak olduğunuz pasaporttan bahsedilir. Direkt olarak belirlemiş olduğunuz seçenek üzerinden değişim ve diğer taleplerinizin gerçekleşmesi de söz konusu olacaktır. Bunu değerlendirip, sorunsuz bir şeklide hizmet alabilirsiniz.

 • Pasaport değişimi
 • Pasaport yenileme
 • Pasaport başvuru

Gibi farklı işlemlerin yapılması için randevu alınarak işlemlerin gerçekleşmesi gerekiyor. Herhangi bir şekilde zaman kaybetmenin önüne geçmek açısından, belirlenen zaman dilimi içinde anında işlemlerin yapılması önemli. Hem güvenli bir şekilde randevu alabilir hem de kısa süre içinde işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda uzman desteği sağlanacak olması, danışmanlık şirketleri ile birlikte hareket ediyor olmanız gibi pek çok husus olacak. Bunları değerlendirin ve siz de avantajlı olacağınız bu hizmetten kolayca faydalanın. Güvenli bir hizmet almanız mümkün.

Slovenya Konsolosluğu Vize Başvurusu

Konsolosluk aracılığı ile yapacak olduğunuz işlemler kapsamında vize başvurusu var. Vize işlemlerinin hem hızlı şeklide olması hem de kurumsal şeklide gerçekleşmesi mümkün. Slovenya konsolosluğu vize başvurusu kapsamında yapacak olduğunuz şeyler bellidir. Formun doldurulması, istenen belgelerin temin edilmesi, konaklama ve ulaşım ihtiyacının karşılanması gibi pek çok husus var. Tüm bunların sağlanması durumunda, sorun yaşamadan hizmet almanız da mümkün. Güvenli, hızlı ve sorunsuz bir hizmet almanız için gereken de yapılır. Avantaj elde edeceğiniz pek çok seçenek üzerinden değerlendirip, memnun kalacağınız bir hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Online vize başvuru formu;

İlk olarak yapılması gereken, vize başvurusunun netleşmesini sağlamak açısından başvuru formunun doldurulması. Resmi internet sitesi üzerinden giriş yapılarak, anında başvuru işleminin gerçekleşmesi de sağlanıyor olacak. Hem hızlı hem de sorunsuz bir şeklide başvuru işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Formun doldurulması konusunda da hizmet alarak, profesyonel bir şekilde formun doldurulmasını sağlayabilirsiniz.

Belgelerin temin edilmesi;

Vize başvurusu için gerekli olan evraklar bildirilir. Slovenya vize başvurusu kapsamında eksik olan belgelerin tek tek temin edilmesi gerekiyor. Ardından bu belgelerin formun girişi sırasında sistem üzerinden yüklemesi de yapılır. Bu sayede başvurunuzun hem hızlı hem de kurumsal bir şekilde tamamlanması sağlanmış olur.

Slovenya Vize Başvuru Evrakları

Evrakların temin edilmesi aşaması önemlidir. Slovenya vize başvurusu için gerekli evraklar kapsamında size sunulacak olan bilgiler olacak. Hizmet almanız durumunda gerekli olan evraklar konusunda ihtiyaç duyulan, güncel evraklar hakkında bilgi alacaksınız. Bunu değerlendirin ve sizin için uygun olan avantajlı olacak seçenekleri değerlendirip, anında belgeleri hızla toplayarak başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayın.

 • Fotoğraf
 • Kimlik
 • Pasaport
 • Başvuru formu

Verilen belgeler mutlaka olması gereken belgelerdir. Başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerektiğini unutmayın. Hem eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor hem de direkt olarak başvuru işleminiz sırasında güncel bilgiler ile doldurulması gerekiyor. Kimlik üzerinden de işlemlerin yapılması adına belge temin edilir. Ayrıca eskiden kullandığınız fotoğraflarınız olmalı. Bunun dışında önceden kullandığınız pasaportlar da isteniyor olacak.

Slovenya Vize Çeşitleri

Başvuru işlemleri için Slovenya konsolosluğu vize başvurusu konusunda gerekeni yapacaksınız. Bakıldığında farklı çeşitleri olduğunu da göreceksiniz. Vize konusunda başvuru yapabileceğiniz farklı seçenekler sunulur. Bunların arasında Schengen vizesi de yer alıyor. Göz önünde bulundurun ve direkt olarak uygun şekilde vize başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayın.

 • Turist vizesi
 • Uzun süreli çalışma vizesi
 • Transit geçiş vizesi
 • 5 gün konaklamalı vize

Vize işlemlerinin schengen vizesi ile olması durumunda, tamamen 5 gün konaklamalı geçiş hakkına da sahip olacaksınız. Ayrıca bir vize almanıza gerek yok. Sizin detayları sunmanız durumunda, bu alanda ne gibi ihtiyaçlarınızın olacağı noktasında bilgilendirme yapılacaktır. Hem hızlı bir şekilde vizenin onaylanması hem de bilgi almanız açısından gereken en iyi şekilde yapılacaktır. Göz önünde bulundurup, bu alanda sorunsuz bilgi alabilirsiniz.

Vize türüne göre başvuru nasıl yapılır?

Peki, başvuru işlemini nasıl yapacak olduğunuzu biliyor musunuz? Slovenya vize başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı aslında direkt olarak başvuru işleminin online gerçekleşmesi ile yanıtlanır. Online olarak yapacak olduğunuz başvuru işlemi, sorunsuz bir şeklide başvurunuzun tamamlanmasını da sağlayacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde başvurunuzun gerçekleşmesi sağlanır. Sorunsuz bir başvuru için, anında belgelerin temin edilmesi yeterlidir. Ardından online formun doldurulması sırasında sizden istenen belgeleri de değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Bunu göz önünde bulundurup, anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir başvuru için gereken detayları inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirin.

Slovenya Vize Danışmanlık Hizmeti

Vize başvurusu, vize detayları, ülkelere göre vize işlemleri gibi aslında merak ettiğiniz her konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Çok daha hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesini sağlamak açısından gereken yapılır.

 

Danışmanlık hizmeti sayesinde hem sorularınızın yanıtlanması hem de direkt olarak danışmanlık hizmeti kapsamında, avantajlı bir şekilde hizmetten faydalanmanız mümkün olur. Vize başvurunuzun nasıl olacağı, hangi belgelerin ne zaman temin edileceği, ne zaman sonuçlanacağı, sürecin takibi ve çok daha fazlası direkt olarak sizlere ulaştırılıyor olacak.

Hem güvenli hem de hızlı bir şeklide bu alanda sorunsuz olarak başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Slovenya vize danışmanlık hizmeti ve diğer seçenekler için anında bilgi alabilirsiniz. En hızlı şekilde başvuru konusunda merak ettiğiniz soruların yanıtlanması da sağlanıyor olacak. Avantajlı bir hizmet alacağınızı bilerek, bu alanda taleplerinizi sunabilirsiniz.

Slovenya Konsolosluk İşlemleri Soruları

Slovenya Konsolosluğu Nerelerde Vardır?

Slovenya Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. Slovenya Büyükelçiliği ise Ankara’da bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul, İzmir ve Antalya’da Slovenya Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır. Fahri Konsolosluklar vize verme yetkisine sahip değildir. Sadece Slovenya konsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği vize verme yetkisine sahiptir.

Slovenya Konsolosluğu Pasaport Nasıl Alınır?

Slovenya Konsolosluğu pasaport işlemleri nasıl yapılır? 2018 Nisan tarihinden bu yana hususi pasaport, resmi pasaport ve hizmet pasaportlarınızı yalnız il nüfus müdürlükleri tarafından temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer özel pasaportlarsa ilçe müdürlükleri tarafınca temin edilecektir. Ardından Slovenya Konsolosluğu, pasaportunuza’ uygundur’ mührü vuracaktır.

Slovenya Konsolosluğu Nerede Bulunur?

Slovenya Konsolosluğu, İstanbul Fahri Konsolosluğu ve diğer temsilcilikler Slovenya ile Türkiye şartlarına uygun bir şekilde yürütülmektedir. Slovenya konsoloslukları, önemli turizm ve ticaret şehirleri içerisinde olan İstanbul’da çalışmalarını sürdürmekte olup Ankara Büyükelçiliğine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Slovenya Konsolosluğu Vize Sonuçları Kaç Günde Açıklanır?

Slovenya Konsolosluğu belgelerinizi eksiksiz teslim etmeniz durumunda 15 gün içinde vizeniz sonuçlanmaktadır. Eksik belge veya vize reddi gibi işlemler olabileceği için seyahatinizden en az 1 ay en çok 3 ay öncesinden konsolosluğa başvurmalısınız.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu