Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Randevu Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Slovenya Randevu Formu

Randevu alıp vize başvurunuz için konsolosluk ile görüşme yapmanız gerekiyor. Slovenya randevu formu nasıl doldurulur?

Öncelikle Slovenya randevu formu ve diğer vize başvuru formları için en önemli husus, kişilerin doğru ve eksiksiz doldurmaları. Bakıldığında, net ve doğru bilgilere ulaşmak önemli olacak. Bunun dışında sizden istenen güncel bilgilere yer vermek. Herhangi bir şekilde yanlış ya da eksik bilgiye erişim olması durumunda, ne yazık ki başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Bunun önüne geçerek, doğru ve eksiksiz bir şeklide başvuru işleminizin gerçekleşmesi gerekiyor.

Slovenya Vize Randevusu

Vize başvurunuzu yapmanız için konsolosluk ile görüşmeniz gerekiyor olduğundan, mutlaka randevu alacaksınız. Randevu işlemlerinin hızlı bir şeklide tamamlanması sağlanacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak anında sizin için uygun olan gün ve saati belirleyerek randevunuzu alabilirsiniz. Randevuda görüşülecek olan sizin neden ülkeye gitmek istediğiniz, gitme durumunuz olması halinde ne şeklide geçinecek olduğunuz gibi hususlar öğrenilir. 

Ayrıca olumlu sonuçlanması için önemli olan aynı zamanda kişinin görüşme sırasında sorulara verdiği cevaplar. Doğru bir şekilde cevaplaması durumunda, Slovenya vize randevusu sonrasında yapılan görüşme, son derece olumlu geçebilir. Bunu göz önünde bulundurun ve direkt olarak vize işlemlerinin tamamlanması için gerekeni yapın. Sorunsuz bir şekilde başvurunun tamamlanması, görüşme sonrasında hızlıca vize olumlu sonucunuzun sizlere ulaştırılması sağlanır. Göz önünde bulundurun ve direkt olarak siz de başvurunuzun hemen ardından randevuyu de sağlayarak görüşmenin gerçekleşmesi için zamanı belirlemiş olun.

Randevu saatleri;

Slovenya Konsoloslukları İzmir Ankara İstanbul illerinde bulunuyor. Genel olarak randevu saatlerinin de belirlenmiş olan aralıklarda gerçekleşmesi söz konusu. Bunun için mutlaka randevu işlemleri sırasında uygun olan zaman dilimi kapsamında hizmet almaya özen göstermelisiniz. 

Değerlendirmeniz durumunda randevu işlemleri de netleşmiş olacak. Uygun olan zaman dilimi beraberinde, aynı zamanda istenen randevuya mutlaka 15 dakika öncesinde gelmeniz de önemlidir. Randevu saatinizi buna göre belirlemeniz de fayda olacaktır. Slovenya vize randevusu almak konusunda sorun yaşayan kişiler için bu alanda uzman olan hizmet veren danışmanlık şirketlerinden bilgi alınmasının avantajlı olacağı söylenebilir. 

Hem hızlı bir şeklide bilgi almanız hem de sorunsuz bir şeklide randevu işleminin tamamlanması ile vize başvurunuzun netleşmesi konusunda gereken yapılacaktır. Hızlı bir şeklide bu alanda sorunsuz, randevu işlemlerinin de tamamlanması ile vize işlemlerinin gerçekleşmesi söz konusu olacaktır. Değerlendirip, bu alanda anında bilgi alabilirsiniz. Seçim sizin.

Slovenya Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Pasaport yenileme işlemlerinin de konsolosluk aracılığı ile yapıldığını bilmelisiniz. Slovenya konsolosluğu pasaport yenileme işlemi, talep etmeniz durumunda, var olan pasaportlarınızın da incelenmesinin hemen ardından uygun şeklide yenilenecektir. Yenilenmesi için belirlenmiş olan harcı ödemeniz gerekiyor. 

Bunun dışında herhangi bir şekilde ödeme yapmadan, en kolay ve hızlı şekilde başvurunuzun tamamlanması sorunsuz bir şekilde hizmet alarak pasaportunuzun yenileme işleminin yapılması gerekiyor. Taleplerinizi sunmak adına yapmanız gereken iletişime geçerek bu işlem için randevu almak. Sunulan hizmet, belirlenen zaman dilimi içinde pasaportlarınızın verilmesi ile tamamlanacak. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda ise sorun yaşamadan yenileme işleminin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Hem hızlı hem de sorunsuz bir hizmet, avantajlı bir hizmet için gereken en iyi şekilde yapılacaktır.

Hususi pasaport;

Yenilemek istediğiniz pasaportun türü önemlidir. Slovenya pasaport yenileme işlemi için belirlenen hususi pasaport yenileme işleminde istenenler olacak. Fotoğraf, pasaport, kimlik gibi tüm kriterleri sağlayarak başvuru işlemini en hızlı şeklide tamamlamanız gerekiyor. Hızlı ve sorunsuz bir şeklide yapılacak olan bu işlemin hemen ardından siz de yenileme sonucunda yeni pasaportunuza ulaşmış olacaksınız.

Hizmet pasaportu;

Hizmet pasaportu seçeneği için de mutlaka yenileme işlemi talep edilebilir. Yenileme işlemi kapsamında, sunulan pek çok seçenek olduğundan pasaportun türüne göre talep etmeniz yeterlidir. Ödeme konusunda çıkacak olan tutar için de aynı şeklide pasaport konusunda seçim belirlenerek yapılması gerektiğinden bilgi vermeniz gerekiyor. Sizden alınacak olan bilgilerin akabinde, direkt olarak yenileme işlemi için gereken yapılacaktır.

Geçici pasaport başvurusu;

Pasaport başvurunuzu geçici pasaport üzerinden de yapabilirsiniz. Bu durumda hemen randevu almanız gerekiyor ve anında belirlenen randevu seçenekleri üzerinden, seçmiş olduğunuz saatin 15 dakika öncesinde orada olarak anında taleplerinizi sunmanız gerekiyor. Talep etmiş olduğunuz pasaport için onayın verilmesinden hemen sonra, belirlenen saat içinde teslim edilmesi sağlanacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, herhangi bir şekilde sorun yaşamadan hemen uygun şeklide almanız da söz konusudur. Slovenya konsolosluğu pasaport randevusu alarak siz de talep edecek olduğunuz değişim için taleplerinizi sunabilirsiniz. Kısa süre içinde randevunun tamamlanması ve sorunsuz bir şekilde satın alınması  da sağlanıyor olacak.

Slovenya Konsolosluğu Randevu

Konsolosluktan alacağınız randevu, resmi internet sitesi üzerinden sağlanmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken kendi bilgilerinizi vererek randevu oluşturmak. Bunun için  de sorunsuz bir şeklide hizmet alacağınızdan emin olmanız ile beraber, hemen saati belirleyerek hizmet alabilirsiniz. 

Güvenli bir şeklide randevunun oluşturulmasının hemen ardından, dilediğiniz gibi belirlenen saat kapsamında hizmet alabilirsiniz. Konsolosluktan randevu alabileceğiniz birkaç saat bulunuyor. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, sorunsuz bir şekilde randevu işleminin tamamlanması da sağlanacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir şeklide randevunun tamamlanmasından hemen sonra işlemlerin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Not: Sadece 15 dakika öncesinde orada bulunmanız isteniyor. Sebebi ise herhangi bir şeklide aksama ya da buna benzer bir durum olmaması. Buna uygun şekilde hareket etmeniz durumunda, herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize almak istiyorum diyenler Slovenya vize başvurusu nasıl yapılır sorusunu sorabilir. Sizin için detaylı bir şeklide cevap veriliyor. Başvurunuzun gerçekleşmesi için ilk olarak pasaportunuzun olması gerekiyor. Sizde istenen bazı belgeler olacak. Hepsini temin etmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamadan, direkt olarak başvuru işlemlerinin gerçekleşmesini de sağlamış olacaksınız. Hem hızlı hem de sorunsuz bir şeklide başvurunuzun tamamlanması da sağlanmış olacaktır. Güvenli bir şekilde başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi için talepleriniz alınacaktır.

Online başvuru formunun doldurulması;

İlk adım olarak her zaman online başvuru formu gösterilir. Sebebi ise tüm detayların aslında bu online form üzerinden iletilebiliyor olmasıdır. Sorunsuz bir şeklide başvurunuzu yapmak için belirlenen aşamaları da göz önünde bulundurup, zaman kaybetmeden başvuru formunu doldurma işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hemen işlemlerin tamamlanmasını sağlayarak, sorunsuz bir şeklide hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz gibi bilgi alabilir, bu alanda sorunsuz bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hangi belgeler gerekiyor?

  • Pasaport
  • Fotoğraf
  • Kimlik
  • Başvuru formu
  • Diğer belgeler

Verilen belgelerin temin edilmesi konusunda gerekeni yapmanız gerekiyor. Slovenya vize başvurusu için gereken evraklar kapsamında düşündüğünüzde, mutlaka olması gereken kimlik – fotoğraf – pasaport gibi belgelerin mutlaka sizde bulunması şart. Bunun dışında sizden başvuru formu da istenir. 

Sizin detaylı bir şekilde belirlemiş olduğunuz form ve diğer belgeler, ülkeye giriş çıkış konusunda bir garanti olarak görülmektedir. Bunu değerlendirmeniz durumunda ise anında işlemlerin sorunsuz bir şeklide gerçekleşmesini sağlamak açısından, başvurunuzu konsolosluk ile görüşme ile sonlandırmış olacaksınız. Avantajlı bir hizmet almak için sorunsuz bir hizmet için direkt olarak bilgi almanız yeterli olacaktır.

Slovenya Vize Çeşitleri

Başvuru işlemlerinin yapılmasından öncesi vize türü açısından bilgi almak isteyebilirsiniz. Slovenya vize çeşitleri kapsamında, sizin de hangi vizeye ihtiyaç duyduğunuzu göz önünde bulundurup bize başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Vize işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şeklide gerçekleşmesini sağlamak açısından anında vize işlemlerinin başlatılması avantajlı olacaktır. 

En hızlı şeklide vize başvurunuzu tamamlamanız yeterlidir. Öncesinde hangi vize türü üzerinden talebinizi sunuyor olduğunuzu bilmeniz, başvuru için yeterli olacaktır. Göz önünde bulundurun ve siz de direkt olarak başvuru işlemi için gerekeni yapın. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlamak açısından talepler de alınarak, sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Turist vizesi;

Turist olarak vize almak… Slovenya turist vizesi olarak, tamamen sizin gezmek için zaman ayıracağınız aynı zamanda kısa süreli gidip geleceğiniz konusunda garanti etmiş olduğunuz bilgileriniz üzerinden, turist vizesi olarak talep sunulabilir. Turist vizesi kısa süreli olmasının yanı sıra onay çıkması için maddi teminat da önemli olacaktır. Bunları göz önünde bulundurun ve direkt olarak siz de turist vizesini alın. Güvenli ve sorunsuz bir şekilde vizenizin onaylanması sağlanıyor olacaktır. Değerlendirip, bu alanda sorunsuz bir şekilde hizmetten faydalanmanız söz konusudur.

Uzun süreli vize;

Uzun süreli vize almak istiyorum diyenler için aynı zamanda başvurularını bu kritere göre yapmalarının da uygun olacağını söylemek mümkün. Uzun süre kalmak için belirlenen süre boyunca gidiş geliş serbest olacaktır. Konsolosluk tarafından çıkacak olan zaman dilimine göre, izne göre siz de gezi ya da buna benzer seyahat planlarının ona göre yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz şekilde çıkacak olan vize için işlemlerin ona göre tamamlanması da sağlanıyor olacak.

Öğrenci vizesi;

Talep edilecek olan vize türleri arasında öğrenci vizesi de var. Slovenya öğrenci vizesi konusunda çok rahat bir ülke olduğundan, kişinin öğrenci olduğunu kanıtlaması ve maddi teminat vermesi durumunda direkt olarak vizenin onaylanması söz konusu olacaktır. Değerlendirmeniz durumunda, sorunsuz bir şekilde hizmet almanız da sağlanıyor olacak. Dilediğiniz gibi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Slovenya Vize Ücretleri

Vize ücretleri konusunda belirlenen tutarlar üzerinden ödemelerin yapılması gerekecek. Bunun için belirlenmiş olan 80 EURO gibi bir ücret olacaktır. Zaman zaman değişebilen bir ücret olmasının yanı sıra, direkt olarak ücretlendirme konusunda uygun olan tutar kapsamında hareket etmenizi sağlayarak, başvurunuzu tamamlamanız içindir. Sizin için sunulan ücrette yaş durumuna göre bazı değişiklikler olabiliyor. 

Aynı zamanda mesleki durum üzerinden, vizenin çeşidi üzerinden de zaman zaman vize ücretlendirmeleri konusunda değişimler olabiliyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda anında sorun yaşamadan, değerlendirmenizi de ona göre yaparak ücretlendirme konusunda bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir başvuru süreci için profesyonel destek alabilirsiniz.

80 EURO vize ücreti ile siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Slovenya vize ücretleri konusunda uygun olan ödemeler ile hizmet alıyor olduğundan, sorun yaşamadan siz de bu alanda avantajlı bir şeklide ödeme yapmış olacaksınız. Güvenli bir hizmet almanın yanı sıra ekonomik şeklide vize sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Slovenya Büyükelçiliği Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Slovenya Büyükelçiliği, Türkiye’nin her ilinden başvuruları kabul etmekte olup daha önce Schengen vizesi almadıysanız parmak izi vermeniz gerekmektedir. Parmak izi uygulaması için Slovenya Büyükelçiliğinden randevu almalısınız. ‘Eurosia Global Visa Service’ olarak uygun tarihlerinizi söylemeniz ile birlikte Slovenya Büyükelçiliğinden adınıza randevu almış oluruz.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu