Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Vize Başvurusu 2021

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Slovenya vize ücretleri ne kadar?

 

Kişilerin Slovenya’ya yapacakları seyahatleri için ödemeleri gereken vize ücretleri her ülke için olduğu gibi farklılık göstermektedir. Bu farklılıkların sebebi ise kişilerin yaşı ve seyahat türleridir. Slovenya vizesi alması gereken kişilerin vize başvuru merkezlerine giderek başvuru yapması gerekmektedir.

Kişiler bu başvuru sırasında seyahat gerekçelerini açıkça belirtmelidir. Kişilerin yapmış olduğu vize başvurusu vize başvuru merkezi tarafından kabul edilmeli ve onaylanmalıdır. Bütün bu sürecin ardından kişiler ödeme kısmına gelir. Slovenya vizesi almak isteyen kişiler Eğer 0-6 yaş arasında ise ödeyecekleri miktar 06 12 yaş arası €25, turistik vize, 100 Euro ticari vize, 105 Euro ve kültürel bize 105 Euro şeklindedir.  Kişiler ödemiş oldukları vize ücretinin yanı sıra vize başvurusu yapmış oldukları vize başvuru merkezine 35 Euro’luk ek hizmet ücreti ödemektedirler.

Ancak bu ücret kişinin isteğine göre alınmayabilir. Kişi eğer bu hizmeti almak ister ise paket halinde sunulan telefonda sınırsız destek, karşılama ve vize uzmanı ile ön başvuru görüşmeleri gibi birçok hizmet alabilecektir.  Ayrıca bütün bu başvuru işlemleri ve onay süreci 7 ila 15 iş günü sürebilmektedir.

 

 Slovenya vize danışmanlık hizmeti ücreti

 

Slovenya seyahati için vize başvurusu yapmış olan kişilerin danışmanlık hizmeti almaları son derece faydalı olacaktır. Kişinin sahip olduğu vize danışmanı onun için gerekli evraklar düzenleyebilir ve gerekli takibi yapabilmektedir.

Ayrıca bütün bunların takibini ve düzenlemesini yapan danışman kişinin bu formları en doğru şekilde doldurmasına da yardımcı olmaktadır.  Vize danışmanının kişilere vermiş olduğu hizmet daha açık bir dille anlatmak gerekirse, kişinin evrak listesini doğru bir şekilde tanımının yapılması, vize başvuru yapan kişinin statüsünün belirlenmesi, başvuru yapan kişinin meslek tanımının doğru bir şekilde yapılması ve kişinin seyahat sebebine göre evraklarını düzenlenmesi şeklindedir.

Ayrıca vize başvurusunda her kişiden istenen evraklar seyahat sebebine göre farklılıklar göstermektedir. Bütün bu takip ve evrak işlerinin yanı sıra vize danışmanları vize alacak olan kişilere telefon üzerinden de sınırsız hizmet vermektedir. Kişiler bu hizmet ile danışmanına aklına takılan bütün soruları sorabilir ve danışmanı tarafından süreç boyunca ara bilgilendirmede alabilmektedir. Bu bilgilerin yanı sıra gerekli evrakların nereden temin edileceği de telefon hizmeti ile kişilere bildirilmektedir.

Bu telefon ve evrak işlerinin yanı sıra kişiler vize başvurusu yapmış oldukları ülkeleri uzmanları ile ortalama 1 saat süren 7 ila 8 adet görüşme yaparlar. Bu görüşmeler yüz yüze gerçekleştirilir ve görüşmelerde kişiler uzmanlarına aklına takılan bütün soruları sorabilirler.  Bütün bu ön başvuru işlemleri yapılır ve başvurunuz kabul edilmez ise, sizden 100 TL’lik bir ücret talep edilmektedir.   Eğer başvurunuz kabul edilirse yetkili makamlara gönderilmek için bir form doldurmanız gerekmektedir.

Bu formu düzgün bir İngilizce ile doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Bu form doldurma işlemi ve diğer işlemleri danışmanınızın yardımı ile yapabilir ve yetkili makamlara gönderebilirsiniz. Bir diğer önemli hizmetlerden biri de mülakat öncesi karşılama hizmettir. Mülakat öncesi uzman tarafından karşılanan kişi uzman tarafından gerekli bilgiler verilir ve mülakatı hazırlanır. Bütün bu işlemleri tamamlayan ve mülakatı geçen kişiler vize almaya hak kazanır ve ödeme kısmına gelirler.  Bütün bu danışmanlık hizmetlerinden sonra kişiden 30 Euro ücret talep edilmektedir. bu ücret Diğer ülkeler için de geçerlidir Vietnam Vizesi gibi..

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu