Slovenya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

 • Ankara
 • Antalya
 • İzmir
 • İstanbul
 • Gaziantep

Slovenya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Slovenya Uzun Süreli Vize

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Slovenya Uzun Süreli Vize

Vize başvurularında, Slovenya uzun süreli vize tercihiniz olabilir. Bu durumda başvurunuz ona göre yapılacak.

 

Öncelikle Slovenya uzun süreli vize için belirlenen kurallar çerçevesinde başvuru işlemlerinin gerçekleşecek olduğunu söylemek de fayda var. Bunun dışında, direkt olarak başvuru işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak açısından, dilediğiniz zaman danışmanlık şirketleri aracılığı ile bilgi de alabilirsiniz. Anında başvurunun olması dışında, detaylı bilgilendirme de yapılarak en iyi şeklide başvuru işlemlerinin tamamlanması sağlanıyor olacaktır. Değerlendirip bilgi alabilir, bu alanda sorunsuz şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Slovenya Vize Şartları

Elbette vize işlemlerinin gerçekleşmesinde, ülkenin belirlemiş olduğu şartlar üzerinden gereken yapılacak. Sorunsuz bir şekilde başvurunun olması için Slovenya vize gerekli mi sorusunun yanıtına verilen EVET yanıtının ardından, şartların da bilinmesi önemlidir. Uygun olan şartlar dahilinde başvuru işleminin gerçekleşmesi söz konusu olacaktır. Bunu değerlendirip, anında siz de başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Vize harcı;

Harç, her vize başvurusu için geçerlidir. Ülke olarak ayırt etmeksizin, ödemelerin yapılması istenir. Vize başvurusu işleminin gerçekleşmesinden önce, sizden istenen harcı belirlenen yatırım seçenekleri üzerinden ulaştırmanız gerekiyor. Kısa bir süre içinde başvuru işleminin tamamlanması ve direkt olarak vize harcı sorununun da ortadan kalkması söz konusu olacaktır.

Pasaport;

Ayrıca gerekli olan belgelerin içinde pasaport da yer alır. Mutlaka kişinin pasaportu olması gerekiyor. Ayrıca kişinin başvuru işlemlerinin gerçekleşmesinde, öncesinde kullandığı artık geçersiz olan pasaportları varsa, onların da mutlaka başvuru sırasında olması gerekiyor.

Başvuru işlemi;

Başvuru işleminin önemli aşamasından biri online formun doldurulmasıdır. Slovenya vize başvuru formu kapsamında, anında başvuru işleminin gerçekleşmesini sağlayacak olan seçenekler üzerinden hareket edebilirsiniz. Hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde formun doldurulması sağlanır. Genel olarak istenen sorulara doğru bir şeklide yanıt vermek önemlidir. Doğru ve eksiksiz şekilde başvuru işleminizin gerçekleşmesini sağlamak açısından formun doldurulması önemlidir. Bunun sağlanması durumunda, sorun yaşamadan başvurunuz tamamlanacaktır. Güvenli bir şekilde bu alanda işlemlerin gerçekleşmesi sağlanabilir.

Slovenya Vizesi İstiyor mu 2020?

Merak edilenler arasında, zaman zaman güncellemeler olduğundan direkt olarak vize istiyor mu sorusu yer alıyor. Güncellemeler olabilir ya da kurallar değişebilir. Güncel bilgi almak adına Slovenya vize istiyor mu 2020 şeklinde güncel bilgilere erişim sağlamak da mümkün olacaktır. Bunun dışında, direkt olarak vize başvurunuzun gerçekleşmesi, süreç hakkında bilgi almanızı sağlamak için danışmanlık şirketlerinden de hizmet alabilirsiniz. Bu durumda çok daha hızlı bir şeklide başvurunuzun gerçekleşmesi, sorunsuz olarak başvuru işlemlerine dönüşün yapılması gibi seçenekler sunuluyor olacaktır. Bunu değerlendirin ve anında siz de başvurunuzun eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayın.

Anında vize başvurusu;

Vize istiyor mu sorusunun yanıtı EVET olacak. Bu sebeple Slovenya’ya gitmek için mutlaka kişilerin başvuru işlemlerini yapması online olarak başlamalı. Formun doldurulması ile siz de başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Hızlı bir şekilde bu alanda başvurunuz yapabilir, sorunsuz olarak vize işlemlerinin gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Anında sorunsuz bir şekilde vize işlemleri tamamlanıyor olacak.

Slovenya Vizesi Nasıl Alınır?

Vize almak için yapmanız gereken, ilk olarak belgeleri temin etmek. Öncelikle pasaportunuz yoksa, pasaport almanız gerektiğini bilmelisiniz. Slovenya vizesi nasıl alınır sorusu en sık sorulan sorular arasında. Bakıldığında vizenizin alınması için hem hızlı hem de sorunsuz bir adım atmak adına başvurunun danışmanlık şirketi önderliğinde yapılması avantajlı olacaktır. Bu alanda uzman olan ekip, size belgelerin tek tek ne olduğunu söyler. Ayrıca belgelerin temine edilmesi konusunda da yardımcı olur. Beraberinde, vize alım işlemlerinin gerçekleşmesi için sorunsuz bir şekilde kontroller de sağlanır.

 • Başvurunun yapılması
 • Sürecin takip edilmesi
 • Belgelerin başvuru öncesi kontrolü
 • Gerekli püf noktalara göre hareket edilmesi

Süreç tamamen yukarıda verildiği şekilde olacaktır. Baktığınızda sizin için istenen belgelerin tamamlanması, anında başvurunun gerçekleşmesi ve sonucun beklenmesi bu şekildedir. Değerlendirip, anında bu alanda sorunsuz şekilde vizenizi alabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Danışmanlık Hizmeti

Başvuru işlemlerinde olumlu sonuç almak açısından Slovenya vize başvurusu danışmanlık şirketleri kapsamında hareket etmenin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bakıldığında, direkt olarak başvuru işlemlerinin sorunsuz bir şeklide gerçekleşmesini sağlamak açısından hizmet almak avantajlı olacaktır. Başvurunun danışmanlık hizmeti ile birlikte yapılması, aslında bu alanda sorunsuz bir başvuru demektir. Belgelerin kontrol edilmesi ve diğer tüm kriterlerin sağlanıyor olup olmadığına bakılması önemlidir. Bunun dışında, direkt olarak belgelerin kontrolü dışında, vize başvurusunun olumlu yanıt almasını da desteklemek açısından gereken en iyi şeklide yapılacaktır.

Vize başvurusu püf noktaları…

 • Slovenya’dan geri dönüş garantisi
 • Slovenya’da seyahat için maddi kaynak
 • Slovenya vizesi için gerekli evrakların toplanması

Başvuru işlemlerinde size sunulan püf noktalar olacaktır. En kolay şeklide vize almak açısından avantaj elde edeceğiniz seçenekler olacak. Hem bunları göz önünde bulundurun hem de direkt olarak sizin için avantajlı olacak bu seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi hareket edin. Güvenlikten ödün verilmeden, memnun kalacağınız şekilde bir hizmet alabilirsiniz.

Slovenya Vize Çeşitleri

Vize işlemleri için merak edilenler arasında Slovenya vize çeşitleri de var. Kişilerin başvurusunu yapacak olduğu süreye göre hareket etmeleri önemli. Hem kısa süre içinde başvurunun gerçekleşmesini sağlamak açısından hem de sizin doğru bir başvuru yapmanız açısından bunları göz önünde bulundurarak başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Hem hızlı hem de sorunsuz bir başvuru işlemi için sunulan seçenekleri değerlendirin. Ne kadar kalmak istediğiniz, ülkeye ne amaçla gitmek istediğiniz bu noktada son derece önemli olacaktır.

Uzun süreli vize;

Uzun süreli vize işlemlerinin gerçekleşmesi için gereken yapılır. 90 güne kadar vize başvurusunun gerçekleşmesi de söz konusudur. Bunu bilerek, başvuru işlemlerinin tamamen bunun üstünden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Schengen Vizesi;

Slovenya uzun yıllardır Schengen ülkelerine dahil olduğundan, direkt olarak bu kapsamda hizmet almak da mümkün. Vize başvurunuzu bu yönde yapabilir, Schengen vizeniz ile ülkeye giriş çıkış konusunda sorunsuz şekilde hareket edebilirsiniz.

Transit geçiş vizesi;

Geçiş vizesi için de örnek olarak Schengen vizesine sahip olan bir kişinin, geçiş için 5 gün konaklama imkanının da olması ile birlikte, vizesini değerlendirmesi söz konusu olacaktır. Bunu bilerek hareket edebilirsiniz.

Slovenya Vize Sorgulama

Vizem çıktı mı diye merak edenler için direkt olarak işlemlerin gerçekleşmesinin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bakıldığında sorgulama işleminin online bir şeklide gerçekleşecek olduğunu da söyleyebiliriz. Başvuru işleminin sonrasında, gereken diğer kontrol aşamalarını dilerseniz anında danışmanlık şirketi tarafından yaptırın. Bunun dışında sorunsuz bir şekilde işlemlerin tamamlanmasını sağlayacak olan seçenekler var.

Slovenya vize sorgulama kapsamında anında hizmet alabileceğiniz online başvuru sistemleri olduğundan, bilgi alabilirsiniz. Online olarak bilgilendirme de olacaktır. Sonuç açısından ya da diğer seçenekler açısından herhangi bir şekilde problem olmadan, başvurunuzun tamamlanması sağlanır. Dilerseniz sorgulama da yaparak, sorunsuz bir şekilde bu işlemlerin tamamlanmasını talep edebilirsiniz.

Slovenya Vize Ücreti

Vize başvurularınız için belirlenmiş olan ücretler var. Vize harcı, her ülke tarafından başvurulan vize işlemi kapsamında alınır. Belirlenen ücret dahilinde, direkt olarak başvuru sonrasında ödeme yapılması istenir. Hem hızlı bir şekilde vize almak isteyenler hem de vize başvurusunu hemen yapanlar, harç ödemesi konusunda da titiz davranarak anında ödemenin gerçekleşmesini sağlayabilir. Hızlı bir şeklide, bu alanda anında başvurunun tamamlanması ile sorunsuz bir şeklide ödeme alınacaktır. Vize başvurunuzun öncesinde tutar konusunda bilgi alabilirsiniz. Yaş durumu ya da sizin başvuru yapmış olduğunuz vize türüne göre direkt olarak ödemenin netleşmesi de sağlanıyor olacak. Bunu göz önünde bulundurup, bilgi alabilirsiniz.

 • Slovenya konsolosluk harcı 80 Euro

Olarak belirlenmiştir. Genel olarak meslek gruplarının yapacak olduğu başvuru durumuna göre de değişimi söz konusu olabilir. Slovenya vize ücretleri hakkında bilgi alarak, başvuru yapabilirsiniz.

Slovenya’da Yaşayan Türkler Nasıl Onay Almıştır?

Slovenya’da yaşayan Türkler, çeşitli vize türleri kapsamında başvurularını gerçekleştirmektedir. Oturum izni, çalışma izni, eğitim izni gibi yani uzun süreli vizelere başvurduktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ve onaylanması halinde Slovenya’da uzun süreli kalma hakkı elde edecektir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu